نینوایان| وارد شوید| ثبت نام کنید
۰ از ۵
(از ۰ نظر)
موجود

کتاب ضیافت امجد PDF

تعداد
%1
قیمت:
150000 تومان
تخفیف:
%1
قیمت:
149000 تومان

نت ضیافت امجد مجموعه ای ارزشمند از سی قطعه ضربی ویژه ساز نی می باشد که در دستگاه های راست پنج گاه – ماهور – سه گاه – چهارگاه – نوا – شور – همایون و همچنین آوازهای بیات ترک – بیات کرد – افشاری – ابوعطا و دشتی توسط مؤلف نت نگاری و با ساز نی هفت بند ایرانی اجرا گردیده است .

وجود چنین منبع ارزشمندی در حوزه موسیقی اصیل ایرانی و علی الخصوص ساز مهجور نی هفت بند ایرانی در این روزها بسیار می تواند مسرت بخش و دلگرم کننده باشد.

این مجموعه صوتی، حاصل تکنوازی با ساز نی در دستگاه ها و آوازهای ایرانی توسط حامد امجدیان است و نکته حایز اهمیتی که بتوان به آن اشاره کرد وجود کتاب هفت شهر نی و ضیافت امجد است که نت نگاری تمام قطعات در آنها موجود است.
متروتونمی که بر روی نت ها نوشته شده با مترونوم اجرا یکسان است که این مهم امکان تمرین را برای علاقه مندان تسهیل نموده و بسیار دقت شده تا بر مترونومی سوار گردد که بهترین و دلنشین ترین حالت را در دل شنونده ایجاد کند .

از موارد تخصصی که مختص نی نوازان ارجمند است می توان به این نکته اشاره کرد که در نت نگاری “ضیافت امجد” ( سی قطعه ضربی ) به پیشنهاد مؤلف، کوکِ نی برای هر قطعه مشخص گردید و همچنین زمانِ اجرای نت بر روی نت ذکر گردید تا علاقه مندان گرامی که عموماً نی نوازان عزیز کشور هستند بتوانند به نسخه صوتی و نحوه ی اجرای آن نت رجوع کنند .

هر سی قطعه، نت نویسی شده و از طریق کتاب ” ضیافت امجد ” که ۱۲۰ صفحه دارد و همچنین چاپ دوم و سوم کتاب هفت شهر نی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

کالاهای مرتبط

رفتن به بالای صفحه

۰۲۱۲۲۰۲۷۴۶۶
با ما در تماس باشید

تمامی حقوق این سایت متعلق به نینوایان می باشد.
Copyright © 2023 neynavayan.ir